Понеділок, 17.12.2018, 19:38
Вітаю Вас Гість | RSS

Дігтярівська загальноосвітня школа

Реклама
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Реклама
 


Про нас

Своїм корінням освіта в Дігтярях сягає ще ХІХ століття, коли в 1878 році було засновано церковно-приходську школу, навчання в якій здійснював один учитель з помічником.
Переборюючи труднощі, школа несла знання в селянські сім’ї.
У числі перших учнів школи був Дроботько Віктор Григорович, у майбутньому видатний мікробіолог, академік Академії наук УРСР.
Перші кроки в ХХ століття школа зробила, зазнавши істотних змін.
За кошти земства в 1912 році зведене нове двоповерхове приміщення. Запроваджується початкова чотирикласна освіта.
У кінці 20-х років школа стала семирічною, її закінчило близько 90 відсотків дітей шкільного віку. Не закривались двері школи і в роки воєнного лихоліття.
У повоєнні роки школа зазнала значних організаційно-структурних змін. З 1959 року запроваджується восьмирічна освіта, розширюється матеріальна база, зміцнюються зв’язки з виробництвом. У цей час у школі працює 19 учителів і навчається понад 45 учнів.
У 1985 році завершено будівництво нового двоповерхового шкільного приміщення. Його поріг у 1986 році вперше переступили діти шестирічного віку. Для їх всебічного розвитку і відпочинку були створені всі належні умови. А через три роки школа стає неповною середньою з дев’ятирічним терміном навчання.
Нова історія школи розпочалася у 1995 році, коли їй було надано статус загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Серед випускників школи є вчені, медичні працівники, вчителі, військовослужбовці, керівники, зрештою, люди багатьох інших професій, які в міру свого таланту, своїх знань і здібностей примножують багатства нашої країни.

Сьогодні наша школа - навчальний заклад, де учням створені умови для реалізації здібностей на терені пошукової діяльності. Навчальний процес школи спрямований на формування життєвої компетентності випускника. Концепція діяльності школи базується на розвитку творчої особистості кожного учня, соціальної адаптації, використанні інформаційно-комунікативних технологій у навчальній діяльності.
У школі високопрофесійний, творчий і невтомний педагогічний коллектив, 6 учителів мають вищу категорію, 2 вчителі-методисти, 2 учителі нагороджені значком «Відмінник освіти України». Колектив наполегливо працює над реалізацією освітньої проблеми «Створення інноваційного здоров’язберігаючого освітнього середовища як чинника розвитку всебічно розвиненої особистості».
До послуг учнів 12 навчальних кабінетів, майстерня, комп’ютерний клас, теплиця, шкільна бібліотека, спортивна зала і комплекс для занять фізичною культурою та спортом, їдальня.


Форма входу

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Реклама
Друзі сайту