Користувачів: 0
Головна » 2015 » Березень » 19 » Перемога у волейбольній спартакіаді
09:53
Перемога у волейбольній спартакіаді

Відбулися змагання з волейболу серед команд дівчат загальноосвітніх шкіл району І-ІІІ ступенів. Цьогоріч турнір зібрав 4 команди учасниці. Це – господарі турніру, команда Срібнянської школи, команди Карпилівської, Гурбинської і Дігтярівської шкіл. Змагання відбувалися за круговою системою. Команда з Дігтярів уже в першій партії показала, що легкого життя своїм суперникам не обіцяє. Результат гри з гурбинською командою – дві виграні партії 25:14 і 25:16. Здобувши перемогу у грі з командою Карпилівської школи, команда з Дігтярів стала головним претендентом на І місце.

Останніми  на волейбольному майданчику зійшлися одвічні суперники, команди  Срібнянської і Дігтярівської шкіл. Так вже повелося, що саме ці дві команди вирішують долю першої сходинки. Перша партія з рахунком 25:15 залишилася за Дігтярями. У другій партії срібняни намагалися переламати хід подій, але дігтярівчани активізувалися і зуміли нав’язати свій темп гри. 2:0 по партіях – і переможцем  стає Дігтярівська команда.

Отже, за підсумками змагань перше місце посіла команда Дігтярівської школи, срібло здобули гурбинські школярки, а третє місце дісталося срібнянським дівчатам.