Четвер, 24.05.2018, 09:06
Вітаю Вас Гість | RSS

Дігтярівська загальноосвітня школа

Категорії розділу
Реклама
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Реклама

Каталог статей

Головна » Статті » Наші вчителі

Ми найкращі!
У державній програмі "Вчитель” сказано: "Ключова роль у системі освіти належить учителю”. Саме через діяльність педагога реалізується державна політика, спрямована на зміцнення інтелектуального потенціалу нації, збереження і примноження культурної спадщини.
 Які вони – вчителі рідного краю? Високваліфіковані, здатні до творчості та постійного пошуку, досконало володіють сучасними методами викладання.
 Колектив вчителів Дігтярівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів багатоликий і неоднорідний. Та основними принципами його роботи є науковість, практична спрямованість, оперативність, культура знань та моральні цінності.
 Упродовж багатьох років займає посаду заступника директора школи по навчанню, а також є вчителем української мови і літератури Заворотна Л.В. Що характерно для її творчого почерку? У першу чергу віра в можливості дитини. Любов Володимирівна майстерно володіє словом, на своїх уроках вона навчає дитину захоплюватися неповторною красою слова, дбає, щоб книга для учня стала життєвою потребою. Вона завджи перебуває у пошуку ефективних методів і форм навчання. Переконана: мова є засобом пізнання світу і формування особистості, тому викладати цей предмет слід творчо, по-сучасному.
 Віра Миколаївна Коваленко, заступник директора з виховної роботи, учитель української мови і літератури, прагне постійного вдосконалення, гнучкості у виборі прийомів педагогічної техніки. Чуйність, доброта у поєднанні з мудрістю, наполегливістю, вимогливістю роблять її уроки вражаючими, оригінальними, а вчительку – неповторною особистістю. Скільки винахідливості, творчого натхнення викликає у своїх вихованців учителька цікавими знахідками нестандартних уроків та загальношкільних позаурочних заходів.
 Самойленко Наталія Миколаївна, учитель початкових класів, високваліфікований, досвідчений педагог, досконало володіє сучасними методами викладання та оригінальними прийомами педагогічної техніки. Переконана, що в кожній дитині природою закладено певний творчий потенціал. Виявити здібності, розвинути їх якомога повніше, навчити дитину бачити прекрасне, точно сприймати навколишній світ, правильно й образно висловлювати думки – такі завдання ставить вона перед собою.
 Краса, добро, праця – ось ті принципи, якими керується Світлана Іванівна Комлик, учитель історії і правознавства. Українцям не повинно бракувати гідності й самоповаги – вчить вона на кожному уроці, знаходячи переконливі аргументи в історії нашого народу, у творчих шуканнях сьогодення.
 Якунько Любов Василівна – учитель математики, людина надзвичайно наполеглива, працьовита, вона запалює своїх учнів іскрою натхнення. Інколи дивуєшся, як її вистачає на все: на роботу з обдарованими учнями, на участь у різноманітних професійних конкурсах. Вона багато читає, шукає, поєднує, і своїм досвідом щедро ділиться з колегами.
 Ось такі вони, далеко не всі, вчителі Дігтярівської ЗОШ, потужна робота яких дає високі результати, рухає освіту до нових висот. Наші вчителі сміливо беруться за найскладніші теми, найактуальніші проблеми сьогодення, бо вони переконані: Україна є і буде, а значить у школи і у суспільства є майбутнє.

Категорія: Наші вчителі | Додав: Art (26.11.2009)
Переглядів: 1053 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Реклама
Друзі сайту