Понеділок, 19.08.2019, 20:11
Вітаю Вас Гість | RSS

Дігтярівська загальноосвітня школа

Категорії розділу
Реклама
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Реклама

Каталог файлів

Головна » Файли » Сценарії свят, доповіді, різне » Різне

Умови виконання випробувань фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт 2015»
11.09.2015, 09:16

Умови виконання випробувань

фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України

«Козацький гарт 2015»

 

Човниковий біг 4 х9 м

Учасники повинні бути одягнуті в легкоатлетичні труси, майки, заправлені в труси, або в легкоатлетичні комбінезони. Взуття повинне захищати ноги та забезпечувати міцний контакт з поверхнею майданчика. Після виклику в учасника є 15 секунд, щоб почати виконання вправи.

Техніка виконання вправи: учасник займає положення високого старту за стартовою лінією, за командою він пробігає 9 м до лінії бере кубик, який лежить у півколі R‑50 см повертається бігом назад і кладе його у стартове півколо R‑50см. Потім біжить за другим кубиком на наступну відстань 9 м, взявши його повертається назад і кладе його у друге стартове півколо R‑50см.

Оцінка виконання. Вправа оцінюється за кількістю затраченого часу на виконання вправи. Час визначається з точністю до 0,01 с.

Обладнання та інвентар: два кубика (5 х 5 см), прапорець для судді, стартова розмітка, секундомір.

Примітка: якщо кубик покладено не в півколо суддя піднімає прапорець і час не зупиняється поки помилка не буде виправлена та учасник не фінішує.

 

Стрибок у довжину з місця (хлопці, дівчата).

Учасники повинні бути одягнуті в легкоатлетичні труси, майки, заправлені в труси, або в легкоатлетичні комбінезони. Взуття повинне захищати ноги та забезпечувати міцний контакт з поверхнею майданчика. Після виклику в учасника є 15 секунд, щоб почати виконання вправи.

Техніка виконання вправи: учасник випробування стає носками до лінії відштовхування. Стрибок проводиться з положення «Старт плавця», відштовхуючись двома ногами. На виконання вправи учасник має дві спроби. Зараховується кращий результат.

Оцінка виконання. Оцінка дій учасника починається з моменту прийняття вихідного положення. Сигналом готовності учасника до початку виступу є піднята вгору права рука. За командою судді учень виконує стрибок з місця.

Результат учасника зараховується при умові виконання всіх вимог і вимірюється (см.) від найближчої до бруска точки приземлення.

Обладнання та інвентар: рулетка, прапорець для судді, стартова розмітка, сектор для стрибків у довжину або мати для приземлення, якщо змагання проводяться у спортивному залі.

Примітка: фіксується результат учасника (см).

 

 

 

 

 

Стрибки через скакалку протягом 30 с (дівчата)

Дівчата можуть бути одягнені в купальники, комбінезони або футболки із короткими брюками («лосинами»). Вправа може виконуватися в кросівках, шкарпетках, чешках. Після виклику судді в учасниці є 15 с, щоб почати  виконання вправи.

Оцінка виконання: Оцінка дій учасниці починається з моменту прийняття вихідного положення зі скакалкою в руках (скакалка за спиною) у секторі. Сигналом готовності учасниці до початку виступу є піднята вгору права рука. За сигналом судді учасниця починає стрибки на двох ногах, обертаючи скакалку вперед. Результатом випробування є кількість стрибків фіксацією судді за 30 с.

Обладнання та інвентар: секундомір, скакалка, прапорець для судді, сектор для стрибків.

Примітка: фіксується результат стрибків (разів) з одного підходу. Якщо скакалка заплуталась, учасниця, розплутавши її, може продовжувати стрибки до закінчення зазначеного часу.

 

                            Перетягування каната (хлопці)

Обладнання. Неслизька поверхня майданчика з лінією, що ділить майданчик на рівні частини. Канат повинен мати діаметр в межах від 10 до 12,5 см і повинен бути без вузлів. Кінці каната мають бути обмотані; канат – з маркуванням: а) у центрі каната; б) дві стрічки на відстані 2,5 м від центральної стрічки в обидва боки каната. Маркування стрічок має бути трьох різних кольорів. На старті тяги центральний маркер на канаті має бути поєднаний із центральною лінією на поверхні майданчика.

Опис проведення випробування. Кожен член команди під час тяги повинен тримати канат двома руками (долоні обох рук повернені догори). Канат розташовується між тілом і верхньою частиною передпліччя. Стопи ніг знаходяться попереду колін.

Кінцевий (якірний) у команді перепускає канат уздовж тіла діагонально через спину та протилежне плече, у напрямку із-за спини вперед. Залишки канату проходять під передпліччям іншої руки та звисають. Якірний захвачує канат обома руками долонями догори.

Перший учасник здійснює захват каната якомога ближче до крайньої маркувальної стрічки.

За командою «Підхопити канат!» команди захвачують канат (як зазначено вище), ступні всією поверхнею стоять на землі.

За командою «Натягнути!» канату надається достатнє натягнення. Кожний учасник має право виставити одну ногу вперед підбором або ребром черевика.

«Центрування канату» здійснюється суддею, який встановлює канат так, щоб центральна маркувальна стрічка співпадала з центральною лінією на землі.

За командою «Тяга!» починається саме перетягування канату.

Команда «Закінчення тяги!» сигналізується свистком судді та оголошенням команди-переможця.

Визначення результатів. Перемога зараховується, якщо перша маркувальна стрічка (від центральної) на канаті, перетне центральну лінію на землі.

Загальні вказівки і зауваження. Змагання проводяться за олімпійською системою.

 

 

 

Естафета

Етапи естафети:

1 етап – 50 м – «перенесення вантажу» біг з двома м’ячами             (хл. 8 кл.);

2 етап – 50 м – «стрибки з м’ячем «вершник»                          -                 (дів. 8 кл.);

3 етап – 25 м – «переправа»                                    -                      (дів. 5 кл., дів. 6 кл.);

4 етап – 50 м – «слалом»                                          -                                     (дів. 8 кл.);

5 етап – 50 м – «через паркан »                                        -                    (хл. 7 кл.);

6 етап – 25 м – «стрибки зигзагом»                                                             (дів. 7 кл.);

7 етап – 25 м – «рятівник»                                                            (хл. 10 кл. хл. 5 кл.);

8 етап – 50 м – «стрибунець»      -                                                              (хл. 8 .);

9 етап – 25 м – «біг з перестрибуванням через скакалку                               (хл. 6 кл.);

10 етап – 50 м – «передай булаву(пірнач)»                                        (дів. 10 кл.)

 

1 етап - 50 м. (хл. 9 кл.) «Перенесення вантажу» біг з двома футбольними м’ячами - на лінії старту учасник 1 етапу бере зручним способом 2 м'ячі та за сигналом біжить з ними до учасника 2 етапу, складає м'ячі біля нього на землю, після чого передає естафету наступному учаснику естафети.

2 етап – 50 м. (дів. 8 кл.) «Стрибки з м’ячем - «вершник» 20 метрів учасник долає бігом до фішки де лежить футбольний м’яч, піднімає і затискаючи його між колін стрибає 10 метрів до наступної фішки де залишає м’яч та долає наступні 20 метрів бігом.

3 етап – 25 м. (дів. 5 кл., дів. 6 кл.) «Переправа» - дві учасниці знаходяться в середині гімнастичного обруча (діаметр обруча – 90 см) обличчям один до одного. Після прийому естафети учасниці пересуваються до фінішу боком приставним кроком.

4 етап – 50 м. (дів. 9 кл.) «Слалом» - на доріжці встановлюються стійки (кеглі, кубики тощо) на відстані 3 м одна від одної на ширині 1 м., учасниця долає відстань етапу, оббігаючи стійки.

5 етап 50 м. (хл. 7 кл.) «Через паркан» - бар’єрний біг: на доріжці через кожні 5 м встановлюються 6 перешкод висотою 80 см. Перша перешкода встановлюється на відстані 15 м від лінії старту. Учасник долає дистанцію перестрибуючи через бар’єри.

6 етап – 25 м. (дів. 7 кл.) «Стрибки зигзагом» - учасниця долає етап, стрибаючи зигзагом на двох ногах, перестрибуючи через мотузку (чи намальовану на землі смугу) праворуч та ліворуч.

7 етап – 25 м. (хл. 10 кл. хл.5 кл.) «Рятівник»- учасники стоять біля стартової лінії, після передачі естафети, учасник (учень 10 класу) переносить козака (учня 5 класу), тримаючи його на спині та підтримуючи під стегна, водночас учасник, якого несуть тримає того, хто його переносить за плечі, чи легко за шию.

8 етап – 50 м. (хл. 8 .) «Стрибунець» - учасник етапу стоїть біля стартової смуги, після передачі естафети починає стрибати на правій нозі 15 м. до першої фішки, потім на лівій нозі 15 м. до наступної фішки та закінчує етап бігом 20м.

9 етап – 25 м. (хл. 6 кл.) «Біг з перестрибуванням через скакалку» -

учасник етапу стоїть біля стартової смуги та після передачі естафети просувається вперед бігом, перестрибуючи через скакалку, яка обертається.

 

10 етап – 50 м. (дів. 10 кл.) «Передай булаву(пернач)» - учасниця долає бігом відстань етапу до фінішу з булавою (пірначем) у руці.

Примітка:

- передача естафети вважається виконаною правильно, якщо учасник попереднього етапу перетнув лінію старту наступного етапу і торкнувся рукою до будь-якої частини тіла учасника наступного етапу;

- якщо етап закінчують два учасника, то естафету передає учасник, який приходить останнім;

-  за порушення передачі естафети команда дискваліфікується;

- за незначні порушення на етапах естафети нараховується штрафний час

(0,2 с).

 

Конкурс «Знаток історії Україи, спортивних досягнень та

олімпійського руху»

 

Форма проведення конкурсу в І-ІІІ турах довільна і визначається суддівською колегією фестивалю.

У фінальному ІV турі конкурс проводиться за тестовими завданнями з історії України, українського козацтва, спортивних досягнень українських спортсменів та олімпійського руху України.

Кількість запитань  – 30.

Контрольний час     – 15 хв.

Загальні вказівки і зауваження: Командам роздаються тестові запитання з трьома варіантами відповідей. Потрібно вибрати правильну і обвести кружечком відповідну букву варіанта: а); б) чи в) . За кожну правильну відповідь – 1 бал. Виправлення або кілька варіантів відповідей вважається за помилку. За 1 хв. до закінчення, суддя інформує учасників закінчення контрольного часу. Переможець визначається за найбільшою кількістю правильних відповідей.

При однаковій кількості правильних відповідей місця розподіляються за кращим часом.

 

Презентація команди – козацького рою, навчального закладу, області

 

Презентація команди – це представлення команди з використанням танцю, вокалу, художнього слова, тощо, що розповідає про навчальний заклад, область, традиції українського козацтва в регіоні, навчальному закладі. Тривалість презентації - до 5хв (враховуючи час на підготовку) з мінімальним використанням атрибутики, виконаної власноруч (без професійних костюмів).

Тривалість виступу команди фіксується секундоміром.

 

Оргкомітет

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

до Регламенту

                                                                            

 

Картка учасника Фестивалю

 

 

                            ________________________________________________

 

 

 

Фото

4 х 6 см

                                                        (прізвище, ім’я та по батькові)

                            Область__________________________________________

 

                            Загальноосвітній навчальний

                              заклад_________________________ Клас___________

 

                            Керівник  ________________________________________

                                                             (підпис, ініціали, прізвище)

 

 

 

                   М.П.

 

 

Додаток 3

до Регламенту

 

 

Підсумковий протокол проведення

І туру Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт 2015»

 

Район (місто)

 

Кількість загальноосвітніх навчальних закладів у районі (місті)

 

Кількість загальноосвітніх навчальних закладів, що взяли участь у І  турі

 

Переможець І туру (найменування загальноосвітнього навчального закладу)

 

 

Посадова особа відділу освіти

районної державної адміністрації

(виконавчий комітет міської ради)     __________________________________

                                                                         (підпис, ініціали, прізвище)

                      

 

 

 

 

Додаток 4

до Регламенту

                                               Підсумковий протокол проведення

ІІ туру Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт 2015»

Область, місто Київ

 

Кількість загальноосвітніх навчальних закладів в області (м. Києві)

 

Кількість загальноосвітніх навчальних закладів, що взяли участь у ІІ  турі

 

Переможець ІІ туру (найменування загальноосвітнього навчального закладу)

 

Начальник обласного (міського)

відділення КФВС МОН України                                                                                                                                                _______________________________

                                                                                  (підпис, ініціали, прізвище)

 

Додаток 5

до Регламенту

                                                                                    

Заявка

на участь у ІІІ турі Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного

фестивалю школярів України «Козацький гарт 2015»

 

від команди_______________________________________________________

_________________________________________________________________    

                        (повне найменування загальноосвітнього навчального закладу)

                (місцезнаходження: поштовий індекс, номер телефону, місто (село), район)

з/п

П.І.Б.

Рік народження

Клас

Висновок лікаря

Підпис і печатка лікаря

 

 

 

 

 

 

область __________________________________________________________

 

Всього допущено до змагань:                                            _______________________________

Директор загальноосвітнього

навчального закладу                                                            _______________________________

            М.П.                                                                                      (підпис, ініціали, прізвище)

Начальник департаменту (управління)

освіти і науки обласної (міської)

державної адміністрації                                                      _______________________________

                        М.П.                                                                          (підпис, ініціали, прізвище)

Начальник обласного (міського)

відділення КФВС МОН України                                          _______________________________

                        М.П                                                                           (підпис, ініціали, прізвище)

Посадова особа медичного закладу                                  _______________________________

            М.П.                                                                                     (підпис, ініціали, прізвище)

 

Категорія: Різне | Додав: Art
Переглядів: 829 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Реклама
Друзі сайту